معاونت پژوهش و فناوری- اخبار
کارگاه آموزشی با موضوع 'ارتقای رتبه و مرجعیت علمی و فناوری دانشگاه در سطح ملی و بین المللی' برگزار خواهد شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۴ | 
توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران،
کارگاه آموزشی با موضوع "ارتقای رتبه و مرجعیت علمی و فناوری دانشگاه در سطح ملی و بین المللی"  برگزار خواهد شد
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران روز سه شنبه، بیست و یکم شهریور ماه 96 در قالب یک کارگاه آموزشی راهکارها و راهبردهای عملی با موضوع " ارتقای رتبه و مرجعیت علمی و فناوری دانشگاه در سطح ملی و بین المللی " را برای اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهش این دانشگاه تشریح خواهد نمود.
کارگاه مذکور که مخاطبان آن صرفا اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهش خواهند بود؛ از ساعت 8 صبح الی 12 روز سه شنبه، بیست و یکم شهریور ماه 96 در سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.
کارگاه آموزشی" ارتقای رتبه و مرجعیت علمی و فناوری دانشگاه در سطح ملی و بین المللی " تا به اکنون در 17 دانشگاه ملی و همچنین برتر بین المللی اجرا شده است و مدرس آن دکتر علی گزنی، معاون پایگاه استنادی علوم جهان اسلام خواهد بود.
اهداف برگزاری این دوره آموزشی شامل: ترسیم جایگاه موجود و مطلوب دانشگاه در سطح ملی و بین المللی، ارایه راهبردها و راهکارهای علمی ارتقای سطح دانش، ایجاد آگاهی لازم جهت تغییر در آیین نامه های ارتقای دانشگاه با هدف افزایش اثرگذاری پژوهش، ارتقای یک چار چوب برای انجام پژوهش های هوشمند، هدفمند و نظام مند، آشنایی با چگونگی ارتقای سطح اثرگذاری فناورانه و نوآورانه پژوهش، ارایه برنامه های کاربردی ارتقای سطح اثرگذاری پژوهش، آشنایی با شیوه های تولید علم در دانشگاههای برتر دنیا و آشنایی با روش های سنجش میزان پیشرفت علمی دانشگاه خواهد بود.
لازم به ذکر است، قرار است از ساعت 13 الی 17 همین روز کارگاه آموزشی با موضوع "چگونه به یک پژوهشگر برتر ملی و بین المللی تبدیل شویم" در سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی راه آهن و ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شود.
 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://rds.iust.ac.ir/find.php?item=7.7709.50576.fa
برگشت به اصل مطلب