فراخوان حمایت از حرکت در مرز دانش جهانی

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور(INSF)، بنا دارد تا از دانشمندان و محققان برجسته علمی کشور در زمینه حرکت در مرز‌های دانش جهانی حمایت کند. این حمایت، بن پایه توسعه علمی در زمینه ارائه نظریه و یا بنیان علمی بسیار بدیع و نوظهور و در مرز دانش جهانی را برای کشور فراهم خواهد ساخت.

با توجه به حیطه وظایف صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، بدیهی است در این برنامه حمایت‌ها تا پذیرش نظریه علمی و انتشار در مجلات برجسته جهانی، ادامه پیدا می‌کند.

لذا در همین راستا همکاری هدفمند، مؤثر و تثبیت شده دانشمند ایرانی با دانشمندان برجسته بین‌المللی مورد تأکید و حمایت ویژه قرار خواهد داشت.

بر همین اساس، محققان و دانشمندان می‌توانند پس از مطالعه دقیق شیوه‌نامه، فرم تکمیل شده تقاضانامه حمایت از حرکت در مرز دانش جهانی را جهت بررسی در این وبگاه بارگذاری کنند.

بدیهی است امکان یا عدم امکان حمایت از طرح‌های پیشنهادی، پس از انجام بررسی‌های کارشناسی و داوری توسط کارگروه‌های تخصصی، از طریق سامانه کایپر به اطلاع محققان محترم خواهد رسید.

شایان ذکر است که میزان حمایت مالی این برنامه برای دو سال و به‌ازای انتشار مقاله در مجلات برجسته جهانی، ۱۵-۲۰ میلیارد ریال خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طرح ذکر شده، شیوه‌نامه حمایت از حرکت در مرز دانش جهانی را مطالعه کنند.

همچنین، متقاضیان شرکت در این طرح، درصورت داشتن هرگونه ابهام، می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های بله یا تلگرام با شماره ۰۹۲۱۳۵۲۹۸۷۱، در ارتباط باشند.

فهرست